Vide

Vide

Mēs esam izveidojuši biroju kompleksu, kurā ar lielāko prieku strādājam paši un piedāvājam arī Jums darba laikā atrasties vidē, kas mudina uz rosību un nosvērtību.

Vide, kas iedvesmo
Izvēloties telpas biroju un noliktavu kompleksā Baltais vējš pamanīsiet, kā apkārtējā vide – dizains, interjers un svaigais gaiss, jūs labvēlīgi ietekmē. Šeit ikviens jūtas labi, tāpēc arī strādā labi un sasniedz teicamus rezultātus.

Vienmēr ērti novieto automašīnu
Braucot uz biroju un noliktavu kompleksu Baltais vējš, varat būt droši, ka šeit gan jūs, gan jūsu darbinieki, klienti un sadarbības partneri vienmēr ērti varēs novietot savas automašīnas.

Reprezentabls birojs – Jūsu uzņēmuma vizītkarte
Strādājot biroju un noliktavu kompleksā Baltais vējš, caur savas darba vietas atrašanos un šeit piedāvātajām iespējām jūs saviem klientiem un viesiem norādiet, ka augstu vērtējat modernus darba apstākļus patīkamā vidē.

Konferenču zāle
Pat ja nenomājat biroja vai noliktavas telpas kompleksā Baltais vējš, mūsu mājīgajās telpās ir iespēja rīkot dažāda veida konferences un seminārus. Uzziniet vairāk par iespēju rīkot konferences sadaļā Biroji.

Kafejnīca
Biroju un noliktavu kompleksā atrodas kafejnīca, līdz ar to gan jums, gan jūsu darbiniekiem un klientiem ir iespējabaudīt gardu maltīti, neizejot ārā no biroja kompleksa, kas ir liela priekšrocība drēgnā un aukstā laikā. Izmantojiet kafejnīcas piedāvāto ēdināšanas servisu arī konferenču un semināru laikā. Kafejnīcas darba laiks no 9:00-16:00.

Atpakaļ

Klienti

  • Omega Pharma Baltics
  • ReRe
  • Richter
Nomas iespējas, kontakti:
Mobilais: +371 29101544
E-pasts: info [at] retexbuve.lv

Rekvizīti: SIA "RETEX BŪVE"
Reģ.nr.: 50003283671
Kārļa Ulmaņa gatve 119, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167