Priekšrocības

Priekšrocības

Jau vairākus gadus paši veiksmīgi strādājam biroju un noliktavu kompleksā Baltais vējš. Mēs – Retex būve – kā attīstītājs un ēkas īpašnieks rūpējamies par to, lai visi nomnieki būtu apmierināti ar vidi un tehnisko nodrošinājumu. Mēs ticam, ka tas spēj nodrošināt augstu darba efektivitāti. Aicinām arī jūs mums pievienoties un izmantot visas šī biroja kompleksa priekšrocības.

Nav neatrisinātu situāciju
Varat būt droši, ka jebkādas radušās problēmas un jautājumus mēs Jums palīdzēsim atrisināt iespējami īsākā laikā, jo paši esam biroju kompleksa un noliktavu apsaimniekotāji un esam viegli pieejami šajā pašā ēkā jebkurā laikā, lai uzklausītu jūsu jautājumus un ieteikumus.

Bez investīcijām
Īrējot telpas biroju kompleksā Baltais vējš, Jums nav nepieciešamas investīcijas, jo mēs par visu esam parūpējušies – mēs esam izveidojuši biroju kompleksu, lai jūs tajā justos ērti.

Drošība
Par jūsu, jūsu darbinieku, klientu, partneru, viesu un īpašuma, kas atrodas birojā, drošību gādā fiziskā apsardze 24 stundas diennaktī. Apsargs nepieciešamības gadījumā palīdz klientiem risināt arī informatīvus jautājumus. Biroju un noliktavu kompleksa Baltais vējš teritorijā ir uzstādītas videonovērošanas kameras, ar kuru palīdzību fiksē visu publiskajās telpās, kā arī pie biroja ieejām un izejām notiekošo.

Kvalitāte un attieksme
Īrējot biroju un noliktavu telpas pie mums kompleksā Baltais vējš, jūs saviem klientiem prezentējat savus uzskatus par kvalitāti un darba vietas filozofiju, jūsu attieksmi pret darbiniekiem, klientiem, sadarbības partneriem un biznesu kopumā.

Mūsdienīgums
Jūsu uzņēmuma darbinieki noteikti novērtēs iespēju strādāt telpās, kurās ir pieejamas jaunākās tehnoloģijas un redzams lielisks arhitektūras un interjera apvienojums, kas iedvesmo jauniem sasniegumiem.

Viss vienuviet
Mūsu biroju kompleksā jums būs pieejama kafejnīca, noliktavas, konferenču telpas un ērta autostāvvieta.

Autostāvvieta
Aiciniet klientus un sadarbības partnerus apspriest darījumu jūsu birojā, kas atrodas kompleksā Baltais vējš, jo šeit viņi vienmēr varēs ērti un bez maksas novietot savu automašīnu. Ērtu automašīnas novietošanu pie paša biroju kompleksa noteikti novērtēs arī jūsu darbinieki un kolēģi.

Atpakaļ

Klienti

  • Kohlhauer East Group
  • Valler
  • Richter
Nomas iespējas, kontakti:
Mobilais: +371 29101544
E-pasts: info [at] retexbuve.lv

Rekvizīti: SIA "RETEX BŪVE"
Reģ.nr.: 50003283671
Kārļa Ulmaņa gatve 119, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167