Par mums

Par mums  

Par Retex būve
Retex būve ir 100% būvkompānijas Re&Re meitas uzņēmums, kas ir biroju kompleksa Baltais vējš attīstītājs un īpašnieks. Uzņēmums nodrošina biroju kompleksa apsaimniekošanu un telpu nomu. Daļā šī kompleksa telpu atrodas arī būvuzņēmuma Re&Re biroji.

Mūsu pārliecība – klienti ir jāpiesaista un jāpārliecina ar darbiem, nevis vārdiem. Visa Retex būve un Re&Re komanda ir smagi strādājusi, lai izveidotu biroju un noliktavu kompleksu Baltais vējš. Katra projekta attīstībai veltītā minūte bija tā vērta – visa mūsu komanda patiesi lepojas ar sasniegto.

Didzis Putnins

 


"Baltais vējš biroju un noliktavu kompleksu būvējām mūsu uzņēmuma Re&Re vajadzībām, bet jau plānošanas un celtniecības procesā zinājām, ka daļu telpu iznomāsim arī citiem uzņēmumiem. Mūsu mērķis bija caur biroju un noliktavu kompleksu Baltais vējš prezentēt uzņēmuma Re&Re darbības kvalitāti. Par to, ka mums tas ir lieliski izdevies, liecina ne tikai mūsu klientu atsauksmes, bet arī 2005. gadā saņemtā balva Labākā jaunbūve – sabiedriskā ēka.”

Didzis Putniņš, Re&Re ģenerāldirektorsLabākais iespējamais
Radot biroju un noliktavu kompleksu Baltais vējš, gribējām izveidot vislabāko iespējamo darba vidi gan tajā strādājot, gan sagaidot savus sadarbības partnerus. Tāpēc šeit viss ir radīts pēc augstākajiem standartiem.

No vīzijas līdz realizācijai
Mums ir liela pieredze būvniecības nozarē, esam īstenojuši dažāda veida projektus. Jau projekta tapšanas sākumā mums bija konkrēta vīzija – ko un kā vēlamies darīt un kāds rezultāts ir jāsasniedz. Lai mērķi sasniegtu, izsludinājām projektu konkursu un par saviem sadarbības partneriem izvēlējāmies arhitektu biroja Kubs komandu.

Atzinības un apbalvojumi
Kopš kompleksa nodošanas ekspluatācijā par padarīto darbu esam saņēmuši daudz komplimentu un labu vārdu. 2005. gadā biroju un noliktavu komplekss Baltais vējš saņēmām godalgotas vietas Latvijas Būvnieku asociācijas un Arhitektu savienības rīkotajos konkursos, viena no tām - Labākā jaunbūve – sabiedriskā ēka.

Atpakaļ

Klienti

  • ReRe
  • Valler
  • Kohlhauer East Group
Nomas iespējas, kontakti:
Mobilais: +371 29101544
E-pasts: info [at] retexbuve.lv

Rekvizīti: SIA "RETEX BŪVE"
Reģ.nr.: 50003283671
Kārļa Ulmaņa gatve 119, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167