Biroju un noliktavu komplekss

Biroju un noliktavu komplekss

Respektablais un mūsdienīgi domājošiem cilvēkiem celtais biroju un noliktavu komplekss Baltais vējš atrodas starp lidostu Rīga un pilsētas centru, kas ir īpaši izdevīga vieta starptautiskiem uzņēmumiem, kuru pārstāvniecības atrodas Rīgā. Biroju kompleksam ir ērta un viegla piekļūšana gan no Rīgas centra, gan lidostas.

Ja vēlaties strādāt mūsdienīgos un ērtos darba apstākļos, tad biroju un noliktavu komplekss Baltais vējš jums noteikti būs piemērots. Uzziniet vairāk par biroju kompleksa piedāvātajām iespējām un priekšrocībām.

Izmantojiet iespējas
Mūsu pakalpojumi – biroju, noliktavu un konferenču zāles īre. Prezentējiet savu uzņēmumu klientiem, sadarbības partneriem un viesiem, organizējot tikšanos, konferences vai seminārus mūsu biroja kompleksā.

Kvalitāte katrā niansē
Mūsu būvētā biroju un noliktavu kompleksa Baltais vējš celtniecībā izmantoti kvalitatīvi materiāli un tas ir celts atbilstoši drošības standartiem. Biroja interjera dizainā esam domājuši un rūpējušies par katru niansi, ko mums palīdzēja pilnveidot arhitektu birojs Kubs.

Darba vide
Nenoliedzami - darba efektivitāte ir atkarīga no vides, kurā strādājam. Biroju un noliktavu kompleksā Baltais vējš piedāvājam iespēju strādāt vietā, kur, pateicoties apkārtējai videi un darba apstākļiem, gan jums, gan jūsu kolēģiem būs patīkami uzturēties, līdz ar to nodrošinot augstāku darba efektivitāti

Atpakaļ

Klienti

  • ReRe
  • Kohlhauer East Group
  • Valler
Nomas iespējas, kontakti:
Mobilais: +371 29101544
E-pasts: info [at] retexbuve.lv

Rekvizīti: SIA "RETEX BŪVE"
Reģ.nr.: 50003283671
Kārļa Ulmaņa gatve 119, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167