Biroji

Biroji

Nomājiet mūsdienīgas un mājīgas darba telpas biroju un noliktavu kompleksā Baltais vējš. Biroji ir izvietoti divās ēkās - Rietumu vējš (4stāvu) un Dienvidu vējš (2stāvu).

Izvēlieties vajadzīgo biroja platību
Abu biroju ēku kopējā platība: 4000 m2.
Iznomājamo  biroju platība: 50 līdz 400 m2.

Atkarībā no Jūsu uzņēmuma lieluma, darbinieku skaita un vajadzībām izvēlieties darbam paredzēto telpu lielumu. Apskatiet mūsu nomas piedāvājumus.

Strādājiet vidē, kas iedvesmo
Atrašanās patīkamā vidē, plašās, gaišās, modernās un tehniski nodrošinātās telpās darbiniekam ir stimuls laba darba veikšanai.

Organizējiet tikšanās ar klientiem un sadarbības partneriem jūsu birojā
Ja jūsu biroja telpas atrodas stratēģiski izdevīgā vietā ar ērtu piekļuvi – tas liecina, ka esat uzņēmējs ar savu stilu un pārliecību par sava biznesa un darba kvalitāti.

Izmantojiet konferenču telpu, lai tiktos ar saviem biznesa partneriem
Piedāvājam 87 m2 plašu konferenču zāli, kurā Jūs varēsiet organizēt seminārus, konferences vai prezentācijas līdz pat 50 cilvēku lielai grupai.

Labvēlīgas gaisotnes nodrošināšanai Jums būs pieejama arī konferenču telpas virtuve, tējas vai kafijas pagatavošanai, kā arī iespēja sagādāt uzkodas vai gardas pusdienas konferences dalībniekiem Baltā vēja kafejnīcā.

Apzaļumota terase
Konferenču vai semināru starplaikos baudiet svaigu gaisu mūsu apzaļumotajā aptuveni 150 m2 terasē, kuras ziedi un augi radīs īpaši patīkamu atmosfēru.

Atpakaļ

Klienti

  • Richter
  • Kohlhauer East Group
  • Valler
Nomas iespējas, kontakti:
Mobilais: +371 29101544
E-pasts: info [at] retexbuve.lv

Rekvizīti: SIA "RETEX BŪVE"
Reģ.nr.: 50003283671
Kārļa Ulmaņa gatve 119, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167