Atsauksmes

Atsauksmes

Biroju kompleksu Baltais vējš esam izvēlējušies vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, šeit ir izveidota profesionāla vide, kur veiksmīgi ir iespējams risināt ikdienas biznesa jautājumus. Otrkārt, šeit patiesi jūtamies kā mūsu otrajās mājās, kuras par tādām padara Baltais vējš saimnieki un personāls.
Līva Zēberga, Valler

Mums šeit ļoti patīk un droši vien tas izskaidro faktu, ka esam biroja kompleksa Baltais vējš  vissenākie īrnieki! Telpu apsaimniekotāji un īpašnieki lieliski risina visus saimnieciskos jautājumus, birojs atrodas ļoti izdevīgā vietā – tam ērti varam piebraukt gan mēs paši, gan mūsu klienti un sadarbības partneri. Jāatzīmē arī tas, ka biroju kompleksā ir iespēja rīkot konferences, garšīgi paēst un var īrēt arī noliktavu telpas.
Simona Putniņa, Ecolab

Biroju kompleksā Baltais vējš esam mazliet ilgāk par gadu. Esam šeit lieliski iedzīvojušies un jūtamies ļoti apmierināti. Lielākie plusi ir plašais stāvlaukums gan darbiniekiem, gan klientiem un atsaucīgā Baltais vējš vadība dažādu saimniecisku ķibeļu risināšanā. Noteikti jāpiemin tas, ka mums ir izveidojušās ļoti labas kaimiņattiecības ar citiem ēkā esošajiem uzņēmējiem, jo viens otru ne tikai atpazīstam, bet vajadzības gadījumā arī sniedzam palīdzīgu roku. Ņemot vērā, ka gandrīz visi mūsu darbinieki ir no Rīgas vai pie-Rīgas šaipus Daugavas, tad biroja atrašanās vieta mums palīdz izvairīties no sastrēgumiem un nokļūt līdz darbavietai pietiekami ātri.
Ita Bērziņa, Omega Pharma Baltics

Vadu Opel mārketinga procesus Baltijas valstīs, un manos darba pienākumos ir rīkot dažādas sanāksmes un konferences, kurās piedalās cilvēki no visas Baltijas un nereti arī no citām Eiropas valstīm. Šī iemesla dēļ savas darba telpas izvēlējāmies īrēt biroju kompleksā Baltais vējš, un tam ir vairāki iemesli. Pirmkārt, ne tikai mums, bet arī mūsu sadarbības parnteriem un klientiem ļoti svarīga ir ērtā piebraukšana no lidostas Rīga. Otrkārt, mēs novērtējam mūsdienīgo biroja dizainu, un, treškārt, te vienmēr ir iespēja pie biroja ēkas ērti novietot automašīnu.
Andra Līviņa, Opel Baltija mārketinga vadītāja

Esam ļoti apmierināti ar biroja kompleksa Baltais vējš plašajām un gaišajās telpām. Bez ievērības nevar atstāt arī plašo bezmaksas autostāvvietu, kas ne vien mūsu darbiniekiem, bet arī citiem īrniekiem un mūsu klientiem ļauj bez raizēm katru dienu novietot savu automašīnu. Izmantojam iespēju pusdienas laikā īsu brītiņu mierīgi pasēdēt un atslēgties no darba, lai pēc tam ar pilnu sparu atkaļ ķertos pie darbiem. Kur? 4. stāvā ir brīnišķīga terase!
SIA Skai Baltija

Kopējais iespaids par biroju kompleksu Baltais vējš ir ļoti pozitīvs – gaišas un mūsdienīgas biroju telpas ar pārdomātu un interesantu plānojumu. Tā kā birojā ir gaisa ventilācijas un kondicioniera sistēma, telpās ir patīkams gaiss. Arī apkalpošanas personāls ir laipns un atsaucīgs. Novērtējam arī šeit esošo plašo autostāvvietu – pateicoties tai, mēs, biroja darbinieki, un mūsu klienti, varam viegli novietot savas automašīnas.
Rodžers Karass, Kohlhauer East Group

Baltais vējš ir moderns biroju komplekss ar atturīgu, bet gaumīgu dizainu. Ir patīkami strādāt gaišās telpās ar lieliem, plašiem logiem. Kā nekā mēs šeit pavadām savas dienas lielāko daļu... Rīkojot seminārus, varam izmantot tehniski labi aprīkoto un moderno konferenču zāli. Pie biroja kompleksa ir ērti novietot autotransportu. Īpašu paldies gribas teikt Retex Būve izpilddirektoram Austrim Celmam, kurš nekad neatsaka palīdzību dažādu saimniecisku jautājumu risināšanā un padomu sniegšanā.
Iveta Kravale, Richter

Esam ļoti apmierināti ar biroju kompleksa Baltais vējš telpām - tās ir mūsdienīgi iekārtotas, plašas un gaišas. Mūsu rīcībā ir plaša autostāvvieta, kafejnīca ar plašu brokastu un pusdienu piedāvājumu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir pieejama konferenču zāle. Mūs apmierina arī biroja atrašanās vieta, kas ir ērta ne tikai darbiniekiem, bet arī mūsu sadarbības partneriem un klientiem.
Madara Jaunzeme, ALD Automotive

Esam apmierināti ar biroja kompleksa Baltais vējš sniegtajiem pakalpojumiem! Īpaši jāpiemin tas, ka mums ir izveidojusies laba sadarbība ar Austri Celmu, kurš mums palīdz atrisināt visus mums nepieciešamos jautājumus ar darba organizēšanu kompleksā. Attieksme ir ļoti pozitīva, kas atvieglo un padara vieglāku mūsu ikdienu!
Jānis Gulbis, Lekon

Mūsu uzņēmums ir ļoti apmierināts ar atrašanos biroju centrā Baltais vējš. Atzinīgi vērtējam ērto piebraukšanu, iespēju vienmēr bez bažām novietot automašīnu, labo virtuvi, kuru izmantojam  ne tikai pusdienām, un laipno personāla attieksmi, kas ir vienlīdz jauka pret visiem!
Kristīna Rozīte, Onemed

Atpakaļ

Klienti

  • Kohlhauer East Group
  • Valler
  • Richter
Nomas iespējas, kontakti:
Mobilais: +371 29101544
E-pasts: info [at] retexbuve.lv

Rekvizīti: SIA "RETEX BŪVE"
Reģ.nr.: 50003283671
Kārļa Ulmaņa gatve 119, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167